مصاف ۴ نماینده مازندران در فصل جدید لیگ برتر کشتی
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۱۶۸۶۴۹
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان مازندران اعلام کرد:۴ نماینده مازندران در بیست و دومین دوره رقابتهای لیگ برتر کشتی آزاد باشگاههای کشور به مصاف حریفان خود میروند
برنامه و اسامی داوران مسابقات هفته اول گروههای به شرح زیر است که شهرهای ساری و قائم شهر میزبان تیمها خواهند بود:
گروه (الف) هفته اول
میزبان تاکستان قزوین، سالن امام خمینی (ره) – زمان مسابقه ۲۲ مهرماه
دیدار اول رفت: پتروپالایش بلیش تاکستان – نیروی زمینی ارتش ساعت ۱۱
دیدار دوم برگشت: نیروی زمینی ارتش – پتروپالایش بلیش تاکستان ساعت ۱۶
سرپرست مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: ناصر فیروزی (البرز)
سرپرست فنی: نیما صادقی (مازندران)
ژوری: رضا علی اصغری (گیلان)
داوران درجه یک بین المللی: مرتضی زورمند (البرز) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)
داوران درجه دو بین المللی: محمودرضا ستوده (لرستان) غلامرضا محمدنژاد (مازندران)
داوران درجه سه بین المللی: علی لاریجانی (مازندران)
مسئول دبیرخانه فنی: منصور افشار (البرز)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: علیرضا اکبری
میزبان مازندران – قائمشهر سالن امام علی حبیبی – زمان برگزاری ۲۸ مهرماه
دیدار اول رفت: انبوه سازان هوتن – دانشگاه آزاد اسلامی ساعت ۱۱
دیدار دوم برگشت: دانشگاه آزاد اسلامی – انبوه سازان هوتن ساعت ۱۶
سرپرست مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: ناصر فیروزی (البرز)
سرپرست فنی: محمدابراهیم امامی (تهران)
ژوری: غلامرضا طاهرخانی (قزوین)
داوران درجه یک بین المللی: داود خوش منظر (تهران) امیرحسین رهنما (سمنان)
داوران درجه دو بین المللی: حسین چرمی (زنجان) ابوالفضل سبزعلی (تهران)
داوران درجه سه بین المللی: مجید رضایی (گلستان)
مسئول دبیرخانه فنی: منصور افشار (البرز)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: علیرضا اکبری
گروه (ب) هفته اول
میزبان مازندران، ساری، سالن سید رسول حسینی – زمان برگزاری ۲۹ مهرماه
دیدار اول رفت: ستارگان ساری – مقاومت البرز ساعت ۱۱
دیدار دوم رفت: شهدای پاس ساری – صنایع مازندران ساعت ۱۲:۳۰
دیدار اول برگشت: مقاومت البرز – ستارگان ساری ساعت ۱۶
دیدار دوم برگشت: صنایع مازندران – شهدای پاس ساری ساعت ۱۷:۳۰
سرپرست مسابقات: محمود فرهنگ رنجبر (تهران)
نماینده سازمان لیگ و کمیته انضباطی: ناصر فیروزی (البرز)
سرپرست فنی: مزدک گیتی (همدان)
ژوری: ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی)
داوران درجه یک بین المللی: ابراهیم رادمرد (گیلان) حسام امامی (خراسان رضوی) بابک امجدی (تهران)
داوران درجه دو بین المللی: عباس کارگرپور (تهران) عمران جباری (اراک)
داوران درجه سه بین المللی: امین رضاپور (گیلان)
مسئول دبیرخانه فنی و جدول: منصور افشار (البرز)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: علیرضا اکبری
بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: باشگاه خبرنگاران
کلیدواژه: ورزش و جوانان مازندران لیگ برتر کشتی فدراسیون کشتی داوران درجه روابط عمومی سازمان لیگ بین المللی
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.yjc.ir دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «باشگاه خبرنگاران» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۱۶۸۶۴۹ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
حذف پنج نماینده دیگر ایران در بوکس آسیا
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، رقابتهای قهرمانی جوانان و امید آسیا از روز شنبه (هشتم اردیبهشت) آغاز شده و تا هجدهم همین ماه ادامه خواهد داشت. تیمهای جوانان و امید ایران در مجموع با ۱۸ بوکسور راهی قزاقستان شدهاند.
در ادامه مسابقات روز چهارشنبه پنج بوکسور جوان ایران به مصاف رقبای خود رفتند که نتایج زیر به دست آمد:
در وزن ۵۱ کیلوگرم، مهدی کاظمی که طی دو روز اخیر با بیماری سرماخوردگی دست و پنجه نرم میکرد، برابر ظفربیک کمیلاوف از قرقیزستان قرار گرفت و در مبارزهای نزدیک، مغلوب شد.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، رضا فضلی که پیش از این نماینده امارات را شکست داده با قیس عشیش اردنی روبهرو شد و شکست خورد.
در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، سیدعلی اکبرمیراحمدی با سینگ یاشیواردان هندی مصاف داد و از دور رقابتها کنار رفت.
در وزن ۸۰ کیلوگرم، سام استکی با مهرالدینوف ازبکستانی مبارزه کرد و با قبول شکست از گردونه رقابتها حذف شد.
در وزن ۹۲ کیلوگرم، عباس گرشاسبی با آریان از هند جدال کرد و نتوانست بر حریف غلبه کند و از دور مسابقات کنار رفت.
همچنین پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت، سه نماینده ایران در رده سنی امید به مصاف حریفان خود میروند.
در وزن ۵۷ کیلوگرم، نیما بیاتی که پیش از این نماینده فیلیپین را شکست داده است با گانبولد از مغلوستان مبارزه میکند.
در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم، امیرحسین پیشرو که حریفی از سریلانکا را برده است با مادامینوف ازبکستانی روبهرو میشود.
در وزن ۷۱ کیلوگرم، عیسی فردین که ابتدا نماینده عرق را از پیشرو برداشته با آکالیکوف قزاق مبارزه دارد.